29. FESTIWAL CHÓRÓW I ZESPOŁÓW ŚPIEWACZYCH MNIEJSZOŚCI NIEMIECKIEJ W WALCACH

 Szanowni Państwo,

Gminny Ośrodek Kultury w Walcach w imieniu wszystkich organizatorów serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w „29 Festiwalu Chórów i Zespołów Śpiewaczych Mniejszości Niemieckiej”, który odbędzie się w dniach 20 i 21 listopada 2021r. Impreza ta cieszy się ogromnym powodzeniem i co roku uczestniczy w niej kilkadziesiąt chórów oraz zespołów śpiewaczych.

Festiwal ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich chórów i zespołów śpiewaczych województw: opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego.
Stanowi on okazję do wzajemnej konfrontacji osiągnięć artystycznych, a wszystkie chóry i zespoły otrzymają nagrody.

Termin Festiwalu:

20.11.2021r. godz. 14:00 - przegląd chórów,

21.11.2021r. godz. 13:00 – przegląd zespołów śpiewaczych.

godz. 18:00 – zakończenie 29 Festiwalu

Mamy nadzieję, iż tegoroczna edycja Festiwalu odbędzie się, pomimo ciągle trwających ograniczeń spowodowanych epidemią. Dlatego do niniejszego zaproszenia załączamy Regulamin bezpieczeństwa obowiązujący w Gminnym Ośrodku Kultury w Walcach. Może on być modyfikowany w przypadku zmiany wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.

O ewentualnych zmianach w tym zakresie będziemy Państwa informować.

Prosimy kierowników chórów i zespołów o dostarczenie organizatorom w dniu imprezy wypełnionych oświadczeń o stanie zdrowia uczestników.

Ze względu na dużą ilość uczestników festiwalu i ograniczenia dotyczące udostępniania miejsc na widowni organizatorzy nie przewidują możliwości przebywania na widowni osób innych niż organizatorzy i uczestnicy Festiwalu.

 

Zgłoszenia – Karty uczestnictwa prosimy przesyłać na adres GOK w Walcach ul Opolska 23 A, 47-344 Walce lub gok@walce.pl do dnia 29.10.2021 r.

W sprawach organizacyjnych informacje udzielane są w sekretariacie GOK, nr tel. 77 466 0113

 

Z poważaniem
Rafał Magosz

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Walcach


 

REGULAMIN:

29. FESTIWAL CHÓRÓW I ZESPOŁÓW ŚPIEWACZYCH MNIEJSZOŚCI NIEMIECKIEJ W WALCACH


Organizatorami Festiwalu są: Śląskie Stowarzyszenie Samorządowe w Leśnicy, Gminny Ośrodek Kultury w Walcach oraz Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim. Impreza zrealizowana dzięki dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Konsulatu Generalnego Republiki Federalnej Niemiec oraz Samorządu Województwa Opolskiego.

 

 

 

 

plakat festiwal chórów 2021.jpeg

 

 

Opublikował(a): Arkadiusz Maus Data publikacji: 24-09-2021 10:13 Modyfikował(a): Arkadiusz Maus Data modyfikacji: 10-11-2021 12:38

Wydarzenia

Na skróty

Dane kontaktowe

Przewiń do góry Przewiń do góry