Wyjazd do Filharmonii Opolskie

Gminny Ośrodek Kultury w Walcach organizuje wyjazd do Filharmonii Opolskie na WALENTYNKOWY KONCERT MUZYKI FILMOWEJ.

18 lutego 2022 r. |  godz. 19.00 | bilety dostępne w Gok Waalce - 69 zł/ os. 

Rezerwacja biletów pod nr telefonu 77 4660 113

  • Orkiestra Filharmonii Opolskiej
  • Olga Szomańska – wokal
  •  Marcin Januszkiewicz – wokal
  • Przemysław Neumann – dyrygent
  • Magdalena Miśka-Jackowska – prowadzenie koncertów

Typowy koncert symfoniczny składa się z uwertury, koncertu z udziałem solisty (lub solistów) i symfonii w drugiej części wieczoru. Kilka razy w sezonie obowiązuje jednak zupełnie inna formuła. Od siedmiu lat wszystkim miłośnikom kina snującym plany walentynkowe mamy do zaproponowania wydarzenie wychodzące poza dość ograną koncepcję randki w multipleksie, ale pozostające w filmowym klimacie. Magiczna, pełna czułości atmosfera, wielka orkiestra, liczne fragmenty z hollywoodzkich (i nie tylko!) ścieżek dźwiękowych, wzruszające głosy wokalistów oraz opowieści prawdziwej specjalistki: Magdy Miśki-Jackowskiej, autorki popularnego podcastu Score and the City oraz wieloletniej redaktorki RMF Classic – stacji radiowej grającej najpiękniejszą muzykę filmową.

Repertuarem filmówki w 70. sezonie artystycznym nawiążemy do tego, co dla wielu z nas stanowiło odskocznię od trudnej rzeczywistości w ostatnich miesiącach. Ograniczenia związane ze spędzaniem czasu w większym gronie i korzystaniem z kultury wydawały się odrobinę mniej uciążliwe, gdy na tapecie pojawiał się Netflix lub HBO, pachnąca świeca, popcorn lub gorące kakao, miękki kocyk i… serial! Gra o tron, Gambit królowej, Outlander, The Crown czy nieśmiertelni Przyjaciele? Wybrane, najbardziej zapadające w pamięć serialowe melodie podczas walentynkowych wieczorów w Filharmonii przeplatać się będą z najlepszymi ścieżkami dźwiękowymi hitów z wielkiego ekranu.

 

wyjazd do Filharmonii Opolskiej(1).png

Opublikował(a): Arkadiusz Maus Data publikacji: 11-01-2022 15:14 Modyfikował(a): Arkadiusz Maus Data modyfikacji: 11-01-2022 15:20

Wydarzenia

Na skróty

Dane kontaktowe

Przewiń do góry Przewiń do góry