Ekowarsztatach z cyklu "Chemia nie tylko dla zielonych"

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych ekowarsztatach z cyklu "Chemia nie tylko dla zielonych". 14 maja (sobota) w godz. 16:00 - 18:00 w świetlicy wiejskiej w Dobieszowicach będzie można własnoręcznie wykonać ekologiczne środki czystości oraz ekokosmetyki, by potem przetestować je w domu. Dodatkowo każdy otrzyma zestaw super przepisów na ekologiczne sprzątanie i nie tylko.

Co będziemy robić?

-Eko środki czystości: tabletki do zmywarki, pasta do czyszczenia łazienki lub kuchni. Jeśli wystarczy nam czasu dodatkowo płyn do mycia naczyń, płyn do mycia podłóg.

-Eko kosmetyki: peeling do ciała lub do twarzy, puder do kąpieli. Opcjonalnie (w przypadku przeważającej grupy dzieci) mydła glicerynowe, maseczka do twarzy, sole kąpielowe lub balsamy.

Co ze sobą zabrać?

- pozytywne nastawienie i 4 słoiczki (np. po dżemie, koncentracie pomidorowym)

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy: tel. 77 446 11 98

Warsztaty są przeznaczone dla osób od 12 roku życia. Uczestnicy niepełnoletni są zobowiązani do dostarczenia zgody rodzica/opiekuna na udział w zajęciach.

Szczegóły na stronie https://www.czystyregion.pl/edukacja/warsztaty-dom-bez-chemii.html

PLAKAT Dobieszowice.jpeg

DOCXZgoda opiekuna prawnego.docx (53,81KB)

Opublikował(a): Arkadiusz Maus Data publikacji: 05-05-2022 11:09 Modyfikował(a): Arkadiusz Maus Data modyfikacji: 05-05-2022 11:10

Wydarzenia

Na skróty

Dane kontaktowe

Przewiń do góry Przewiń do góry