Młodzieżowy/-a animator/-ka kultury

Młodzieżowy/-a animator/-ka kultury

Projekt „Jugendpunkt. – Niemieckie Kluby Młodzieżowe” jest kontynuacją zadania rozpoczętego w roku 2021 i 2022.

Jugendpunkty, inaczej Kluby Młodzieżowe są przestrzenią dla młodzieży mniejszości niemieckiej i jej otoczenia, gdzie może ona swobodnie spędzać swój wolny czas. To miejsca gdzie młodzi ludzi mogą się spotykać, wymieniać pomysłami, wspólnie pracować nad różnymi interesującymi ją tematami, realizować własne projekty i w ten sposób mieć wpływ na rozwój programu w swoim klubie młodzieżowym.

W ramach projektu poszukujemy młodzieżowego/-wej animatora/-ki kultury, którego/której zadaniem będzie bezpośredni kontakt z członkami klubu, a także przygotowywanie i koordynacja spotkań. Oferta jest kierowana do osób w wieku 18-26 lat, które chętnie angażują się społecznie, szukają nowych wyzwań i doświadczeń, lubią pracę z młodzieżą oraz chcą aktywnie spędzać swój wolny czas.

PDFPORTFOLIO.pdf (13,65MB)

Oferujemy:

  • umowę zlecenie (68 zł/godz. brutto), elastyczne godziny pracy
  • szkolenie wprowadzające
  • indywidualne sesje coachingowe z mentorką
  • możliwość rozwoju i poszerzenia swoich kompetencji

Zachęcamy do zgłaszania się przez formularz lub bezpośrednio u koordynatorki projektu - https://forms.gle/wMyUt2tRALy6Nb1Z6

 

Koordynacja projektu:
Andżelika Wolny
e-mail: andzelika.wolny@haus.pl
Tel. 77 4079522

 

Projekt finansowany ze środków Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Budownictwa i Ojczyzny RFN oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

PLAKAT REKRUTACYJNY.jpeg
PLAKAT REKRUTACYJNY.jpeg

Opublikował(a): Arkadiusz Maus Data publikacji: 16-02-2023 09:49 Modyfikował(a): Arkadiusz Maus Data modyfikacji: 16-02-2023 09:51

Wydarzenia

Na skróty

Dane kontaktowe

Przewiń do góryPrzewiń do góry