Nabór zajęcia różne

nabór ogniska różne.jpeg

 

  • ZAJĘCIA WOKALNE

Instruktor: Andrea Hampel
Absolwentka Instytutu Jazzu PWSZ w Nysie - spec. Wokalistyka jazzowa oraz Instytutu Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego - spec. Nauczycielska. Od 2012 roku pracuje jako nauczycielka śpiewu solowego oraz teorii muzyki. Jej uczniowie zdobywają czołowe miejsca m.in. w ogólnopolskich konkursach wokalnych. Jest doświadczoną wokalistką estradową.

Opłata: 120 zł/mies.
- zajęcia grupowe - 2h tygodniowo


 

  • ZAJĘCIA TANECZNE DO ZESPOŁU „PRZECINEK”
    - zajęcia są prowadzone w budynku Szkoły Podstawowej w Brożcu

Instruktor: Ewa Magosz
 
Jest nauczycielem muzyki oraz instruktorem Dziecięcego Zespołu Tanecznego „Przecinek”.

Instruktor: Dominika Kubata
 
Jest instruktorem Dziecięcego Zespołu Tanecznego „Przecinek”.

Opłata: 50 zł/mies.


  • TANIEC NOWOCZESNY

Instruktor: Katarzyna Kozłowska 
Tancerka międzynarodowej klasy tanecznej S, licencjonowany sędzia tańca w Polskim Towarzystwie Tanecznym, choreograf, właścicielka Teatru Tańca – RoArte Dance Theatre. Od ponad 15 lat jest instruktorem tańca, prowadzi zarówno grupy dziecięce jak i grupy sportowe, tworzy spektakle teatru tańca, pracuje z wokalistami nad ruchem scenicznym.

Opłata:

Mini Exit i Exit: 80 zł/mies.
Exit Elite: 120 zł/ mies.


 

  • ZAJĘCIA TEATRALNE

Instruktor: Piotr Charczuk
Aktor, wokalista, reżyser, instruktor teatralny, absolwent PWST we Wrocławiu. Jest także autorem książki edukacyjnej dla dzieci pt. „Grypuła”. Współpracował z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze, Teatrem Polskim i Operą w Szczecinie oraz Teatrem Muzycznym w Gdyni. Jest założycielem Teatru Zacięcie, działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Lubrzy. Dodatkowo, współpracuje z RCRE w Opolu, CK w Głuchołazach, NSP w Dytmarowie, Old Timers Garage w Katowicach, Teatrem Dzieci Zagłębia w Będzinie oraz MOK w Wojkowicach.

Opłata: 120 zł/mies.


  • ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Instruktor: Uliana Linda
30 lat doświadczenia, magister sztuki, grafik, projektant. 15 lat pracy w renowacji zabytków, renowacja malarstwa, złocenia, projektowanie oraz wykończenie wnętrz. Konsultant z pytań współpracy w zakresie architektury i sztuki (Fundacji „Architektura", fundacja „Arslonga” w Krakowie). Prowadzi zajęcia z malarstwa, rysunki, grafiki, projektowania i rzeźby oraz rękodzieła.
 

PONIEDZIAŁEK

Grupa I (5-7 lat) 
- godz. 16:00 - 17:00   
Grupa II - (8-10 lat) 
- godz. 17:30 - 19:00


WTOREK

Grupa III (11-12 lat) 
- godz. 15:30-17:00

Grupa IV  (12 lat +) 
- godz. 17:30-19:00

CZWARTEK

Grupa V  (8-10 lat) 
- godz. 18:00-19:30

 Opłata: 35 zł/mies.

CZWARTEK

Zajęcia w Dobieszowicach  
- godz. 16:00-17:30        

 


  • ZAJĘCIA Z ROBOTYKI DLA DZIECI

Instruktor: Aneta Sniehota 

Nasze zajęcia z robotyki są skierowane do dzieci w wieku 6-9 lat. Pracujemy na zestawach Lego WeDo 2.0. Programowanie odbywa się przy wykorzystaniu prostego i przyjaznego języka programowania graficznego. Robot, aby zadziałać, musi zostać zaprogramowany. Pokazujemy, jak praktycznie wykorzystać komputer. Uczymy algorytmicznego i logicznego myślenia oraz blokowego języka programowania. Ponadto, budowanie z klocków rozwija motorykę dziecka, jego wyobraźnię, koordynację wzrokowo-ruchową.

Zajęcia oparte są na budowaniu robota z klocków LEGO na podstawie specjalnych animowanych instrukcji, tak aby jak najlepiej zobrazować zadanie konstrukcyjne. Następnie dzieci same na swoich stanowiskach programują zbudowane roboty w bardzo przyjaznym środowisku graficznym. Programowanie na tym etapie przypomina układanie puzzli, z tą różnicą, że posługujemy się blokami programów, gdzie każdy kafelek ma określone znaczenia.

Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 8 - osobowych.
Czas trwania zajęć to 90 minut.

 Opłata: 40 zł/ za zajęcia


Załączniki:
PDFZałącznik 1. REGULAMIN ZAJĘĆ.pdf (190,34KB)
PDFZałącznik 2. UMOWA_uczestnictwa w zajęciach.pdf (211,02KB)
PDFZałącznik 3. Rezygnacja.pdf (211,98KB)
PDFZałącznik 4. Zgoda RODO.pdf (139,67KB)
PDFCennik 2023-2024.pdf (186,23KB)


 

nabór ogniska różne.jpeg

brzmi dobrze.jpeg

Opublikował(a): Arkadiusz Maus Data publikacji: 04-07-2023 20:09 Modyfikował(a): Arkadiusz Maus Data modyfikacji: 01-08-2023 09:02

Wydarzenia

Na skróty

Dane kontaktowe

Przewiń do góry Przewiń do góry