Zajęcia LADIES DANCE SOLO

Zajęcia LADIES DANCE SOLO dedykowane są Paniom, które chcą rozpocząć swoją taneczną przygodę, bez względu na poziom zaawansowania w tańcu i doświadczenie na parkiecie. Nasze zajęcia to forma aktywnego spędzenia czasu wolnego, zadbanie o kondycję, sylwetkę, a przede wszystkim dobra zabawa i radość jaką daje taniec.

Nie trzeba specjalnie przygotowywać się do naszych zajęć. Wystarczy, że założysz wygodny strój, weźmiesz obuwie na zmianę z miękką, jasną podeszwą i coś do picia i w ten sposób możesz spędzić z nami miło swój czas wolny!

ladies dance solo - plakat o zapisach.jpeg

 

LADIES DANCE SOLO to zajęcia przygotowane we współpracy ze Szkołą Tańca RoArte Dance Theatre. W programie połączenie różnych stylów i technik tańca – gorące latynoskie rytmy, disco, jazz i funky dance. Zajęcia trwają 1h zegarową i prowadzi je Patryk Balicki – wykwalifikowany instruktor tańca, tancerz specjalizujący się w tańcu współczesnym i towarzyskim, absolwent Akademii Sztuk Teatralnych – Wydziału Teatru Tańca, wciąż poszukujący inspiracji i rozwoju swoich tanecznych umiejętności.

Zajęcia odbywają się w czwartki w godz. 19.30 – 20.30

Pierwsze zajęcia: 21.09. 2023 r.

Zapisy telefonicznie pod nr tel. 694 377 471 (Katarzyna Kozłowska)

Koszt zajęć:

- wrzesień 40 zł
- każdy następny miesiąc 80 zł

Zapraszamy serdecznie!

ladies dance solo - plakat o zapisach.jpeg

Opublikował(a): Arkadiusz Maus Data publikacji: 13-09-2023 14:14 Modyfikował(a): Arkadiusz Maus Data modyfikacji: 13-09-2023 14:35

Wydarzenia

Na skróty

Dane kontaktowe

Przewiń do góry Przewiń do góry