Koncert włoski - Bella Ciao!

Zamiast chować się pod kocem próbując rozgrzać się kubkiem gorącej herbaty, przyjdź na koncert włoski BELLA CIAO! Zabierzemy Cię na słoneczną plażę Sycylii, przejdziemy się romantycznymi uliczkami Portofino i będziemy szukać odrobiny cienia na rozgrzanych placach Neapolu.

IMG_20230926_205811.jpeg

BANDA BOFFELLI  zaprasza na włoski wieczór pełen dobrze znanych Ci przebojów: L'italiano Vero, Nel blu dipinto di blu (Volare), Parole parole, Quando quando quando, Felicità. a także tych mniej znanych, śpiewanych na festiwalach w Sanremo. Koncert wręcz tętni rytmami pełnymi temperamentu, przeplatanymi lirycznymi melodiami, przy których serca jakby biją szybciej.

Banda Boffelli - czyli prosto z ziemi włoskiej do Polski
Ponieważ Banda Boffelli to prawdziwie  włoski zespół, nie zabraknie anegdot z życia, ciekawych opowieści  o kulturze i mnóstwa radosnej energii.
Zespół od wielu lat gości na festiwalu Mercato Italiano we Francji (Avignon, Montpellier, Salon de Provence, Uzes, Cassis). Występuje również w klubach i estradach we Włoszech.  Cztery trasy koncertowe w Polsce spotkały się z niezwykle żywą i ciepłą reakcją publiczności. Muzycy z ogromną przyjemnością wracają na polskie sceny.

BANDA BOFFELLI wystąpi w składzie:
Maja Słoniowska-Boffelli - wokal, ukulele
Alberto Boffelli - kontrabas, wokal
Mattia Fontana - gitara
Andrea Cattaneo - perkusja

Bilety w cenie 50 zł/ os dostępne w sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury w Walcach lub on-line:  Koncert włoski - Bella Ciao! / Walce / 2023-11-25, 18:00

DEF BANDA BOFFELLI 2023.jpeg
DEF BANDA BOFFELLI 2023.jpeg

Opublikował(a): Arkadiusz Maus Data publikacji: 29-09-2023 09:04 Modyfikował(a): Arkadiusz Maus Data modyfikacji: 29-09-2023 09:07

Wydarzenia

Na skróty

Dane kontaktowe

Przewiń do góry Przewiń do góry