Grupa MTC & GOK Walce – podsumowanie szkolenia

Przedstawiciele Gminnego Ośrodka Kultury w Walcach wzięli udział w szkoleniu z zarządzania projektami. Dwudniowe szkolenie odbyło się w Warszawie i miało na celu rozwinięcie umiejętności zarządzania projektami wśród pracowników  Gminnego Ośrodka Kultury w Walcach oraz integrację i zacieśnienie relacji między członkami zespołu. Organizacją szkolenia zajęła się Grupa MTC.

Szkolenie z Zarządzania Projektami 1.png

Grupa MTC specjalizuje się w szkoleniach dofinansowanych, doradztwie strategicznym i biznesowym oraz wdrożeniach nowych technologii do firm. To zespół specjalistów, który pomaga firmom i instytucjom w pozyskiwaniu dofinansowania, rozwoju kompetencji pracowniczych i osiągania celów strategicznych.

Zarządzanie projektami w Gminnym Ośrodku Kultury w Walcach koncentruje się na procesach planowania, organizacji i zarządzania zasobami. Projekty zarządzane przez ośrodek obejmują inicjatywy kulturalne takie jak warsztaty, wystawy, koncerty, festiwale i inne wydarzenia lokalne. Szkolenie dla pracowników Gminnego Ośrodka Kultury z zarządzania projektami miało na celu naukę metod i technik skutecznego planowania, realizacji, monitorowania i zakończenia projektów.

„Szkolenie było bardzo interesujące i praktyczne. Dzięki niemu nasi pracownicy nabyli wiedzę i umiejętności, które już teraz wykorzystują w swojej pracy. Bardzo dziękujemy Grupie MTC za profesjonalną organizację szkolenia.” – Rafał Magosz, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Walcach.

Gminny Ośrodek Kultury w Walcach dziękuje Grupie MTC za owocną współpracę. Zachęcamy inne instytucje kultury do skorzystania z usług Grupy MTC, które poszukują profesjonalnego wsparcia w zakresie dofinansowania, szkoleń, doradztwa i wdrożeń. 

Szkolenie z Zarządzania Projektami 1.png

 

Szkolenie z Zarządzania Projektami 1.png

Opublikował(a): Arkadiusz Maus Data publikacji: 26-10-2023 08:08 Modyfikował(a): Arkadiusz Maus Data modyfikacji: 26-10-2023 08:09

Wydarzenia

Na skróty

Dane kontaktowe

Przewiń do góry Przewiń do góry